Kestavaa_lampoa_iso_kuva

Przyjemne ciepło

Akumulacyjne piece Nunnauuni promieniują relaksującym i stałym ciepłem, tworząc wyjątkową atmosferę w całym domu. Będziesz cieszyć się tym ciepłem zaraz po rozpaleniu pieca, a płynąca z niego przyjemność trwać aż do następnego dnia. Przyjemne ciepło można teraz uzyskać jeszcze łatwiej ze względu na krótką fazę ogrzewania pieców NunnaUuni: nie musisz już spędzać całego wieczoru, dokładając do pieca kolejne porcje drewna. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu, aby cieszyć się ciepłem.

Krótka faza ogrzewania gwarantuje, że przyjemne ciepło będzie trwać nawet przez całe 24 godziny.

Po ogrzaniu przez około 2 godziny, akumulacyjne piece NunnaUuni promieniują naturalnym ciepłem przez prawie 24 godziny. Wypromieniowane przez piec ciepło utrzymuje komfort termiczny dokładnie taki, jaki daje nasłonecznienie.

Firma NunnaUuni oferuje łatwe, bezpieczne i przyjemne korzystanie z ogrzewania. Gdy nie musisz już spędzać całego wieczoru, dokładając drewno do pieca, masz czas na inne rzeczy. Przez następne 24 godziny Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się ciepłem dostarczanym przez piec.

Co więcej, możesz według własnych potrzeb regulować ciepło, a także równomierność wypromieniowywania go przez piec, kontrolując ilość drewna, która ma być spalona oraz grzejąc w sposób cykliczny. Dla wszystkich modeli pieców oferowanych przez NunnaUuni podane są odpowiednie ilości spalanego w nich drewna.